AJANS ÇERKEŞ

AJANS ÇERKEŞ 1 YAŞINDA!

AJANS ÇERKEŞ 1 YAŞINDA!

20 Şubat 2020 17:07

Ajans Çerkeş Haber Sitemiz 1. Yılını Kutluyor

Uzun yıllar Bizim Radyo ve Televizyon Kanalında reji görevlisi olarak meslek hayatına başlayan Ajans Çerkeş İmtiyaz Sahibi Yasin Ustacı, kurmuş olduğu Ajans Çerkeş Haber Sitesinin 1. Yıl dönümü nedeniyle Ajans Çerkeş okurlarına teşekkür etti.

Ajans Çerkeş’in birinci yıl dönümü nedeniyle açıklama yapan Ustacı, “20 Şubat 2019 Çarşamba günü Çerkeşli hemşerilerimiz için kurduğumuz haber sitemizin bugün birinci yıl dönümünü kutluyoruz.

Her zaman söylediğim gibi bugün tekrar söylüyorum. Ajans Çerkeş’in kağıt üzerindeki sahibi benim ama Ajans Çerkeş’in asıl sahipleri sizlersiniz.

Bir yıl içerisinde eğitimden sağlığa, spordan siyasete Çerkeş’i ilgilendiren bin’e yakın haber paylaştık. Yaptığımız haberler binlerce kişiye ulaşırken tabiki de bu haberlerin bazılarından hoşnut olmayan bir takım insanlar çıktı. Her zaman doğrunun ve haklının yanında olduğumuz için bunları görmezden geldik.

Biz haksız güçlünün değil, haklı güçsüzün yanında yer aldık.

Ajans Çerkeş olarak bir yıl boyunca mutlu anlarınızda, cenazenizde, etkinliklerinizde beraber olmaya çalıştık.

Kimi zaman destekleyici kimi zamanda eleştirisel haberler paylaştık. Çerkeş’in yararına olan tüm işlerde ajans Çerkeş’in isminin geçmesini sağladık. Bizim amacımız dün olduğunu gibi bugün ve yarında Çerkeş için çalışmaktı. Öyle de oldu. Köşe yazarlarımızla, yaptığımız belgesel ve video kliplerle Çerkeş’i binlerce kişiye tanıttık.

Hiçbir zaman yalan, belgesiz, iftira ve hakaret dolu bir haber yapmadık, yapmayacağız. Sizlerin karşısına ilkeli, tarafsız ve kaliteli haberler sunarak çıktık.

Biz binlerce kişilik bir aile olduk. Ajans Çerkeş’in birinci yaşını kutlayan ve iyi dileklerini ileten herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu vesileyle benden desteklerini esirgemeyen başta ailem ve sponsorlarım olmak üzere tüm Ajans Çerkeş ailesine teşekkürlerimi sunuyor, Ajans Çerkeş’in yıl dönümünü kutluyorum.” dedi

#ajans #çerkeş #bir #yaşinda