AJANS ÇERKEŞ

Başkan Ramazan Yarım'dan Gençleri Sevindirecek Haber!

Başkan Ramazan Yarım'dan Gençleri Sevindirecek Haber!

19 Ocak 2021 18:02

Başkan Yarım Geleceğe Yatırım Yapıyor

Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan Yarım Ajans Çerkeş’e değerlendirmelerde bulundu.

Türkiye’nin ilk doğalgaza kavuşan ve borçsuz belediyesi Saçak, yeni projeleriyle göz kamaştırdı. Göreve geldiği günden bugüne söz verdiği projeleri tek tek gerçekleştiren Başkan Yarım, yaklaşık 400 bin TL’lik kapalı halı sahayı beldeye kazandırdı.

‘EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM’

Halı sahanın Beldeye kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür eden Yarım, “Halı saha projemiz 3 yıl önce başladı. Halı sahamızın üstü açıktı. Spor Bakanımız ile toplantı esnasında halı sahamızın kapanmasını rica ettik. Bakanımız da talebimize olumlu yaklaşarak 400 bin TL kadar destek oldu. Bu halı sahanın yapılmasında katkılarını bizden esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, İl ve ilçe teşkilatlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.  

‘VATANDAŞLARIMIZ ÜCRETSİZ FAYDALANACAK’

Başkan Yarım konuşmasının devamında, “Biz gençliğimizde top bile bulamıyorduk. Şimdiki gençler çok şanslı, böyle güzel bir kapalı sahada spor yapma imkanları olacak. Halı sahamızın yanı sıra kendi imkanlarımızla yaptığımız soyunma odaları, duş kabinleri ve tuvaletleri de mevcut. Spor tesisimizi vatandaşlarımız ücretsiz bir şekilde kullanacak bu belediyemizin bir hizmetidir.” dedi.

‘İKİ MAHALLEYE DAHA HALI SAHA’

2021 yılı içerisinde iki mahalleye daha halı saha yapılacağı müjdesini veren Başkan Ramazan Yarım, “Yalıözü ve Güzelyurt Mahallelerimize de açık halı saha yapacağız. İnşallah bu yıl Güzelyurt mahallemizin halı sahasını bitirip akabinde Yalıözü mahallemizin halı sahasını tamamlayacağız. Buradan bunun müjdesini de vatandaşlarımıza vermiş olalım. 2021 yılı saçağın yılı olacak.” dedi.

#başkan #ramazan #yarım #dan #gençleri #sevindirecek #haber