AJANS ÇERKEŞ

Çerkeş'e Bakan Yağmuru

Çerkeş'e Bakan Yağmuru

14 Mart 2019 17:56

Çerkeş’e Bakan Yağmuru

Çerkeş iki günde iki bakan ağırladı. Geçtiğimiz gün Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ağırlayan Çerkeş bugün de Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu’yu ağırladı. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu ve Spor Genel Müdür Yardımcısı aynı zamanda hemşerimiz Murat Kocakaya Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünü ardından Çerkeş Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Çerkeş temasları kapsamında Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünü ziyaret eden Bakan Aksu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hakkı Fidan’dan bilgi aldı. Bakan Sinan Aksu, Nevzat Ayaz Spor Salonunda antrenman çalışması yapan sporculara Spor Salonunda iyileştirme yapılacağı sözünü verdi. Gençlik Merkezinde de inceleme yapan Bakan Aksu Gençlik Merkezi Müdürü Muhittin Kantar’dan bilgi aldı.

Bakan Aksu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün ardında Çerkeş Belediyesi çalışanlarını ziyaret etti. Belediye Başkanı Hasan Sopacı’nın İlçe Stadının Halısının değiştirilmesi talebine olumlu yanıt veren Bakan Aksu, Çerkeş'e Spor adına her türlü desteğini vereceğini belirtti.

 

#çerkeş #bakan #yağmuru