AJANS ÇERKEŞ

Çerkeş'in Geleceği İçin İkametgahınız Çerkeş Olsun

Çerkeş'in Geleceği İçin İkametgahınız Çerkeş Olsun

18 Aralık 2019 13:54

Çerkeş Belediyesinden Vatandaşlara Çağrı

Çerkeş Belediyesi ‘Çerkeş’in geleceği için ikametgahın Çerkeş olsun’ kampanyası başlattı.

İlçelerde büyük yatırımların gerçekleşebilmesi için nüfus kriterleri önemli rol oynuyor. Çerkeş Belediyesi de büyük yatırımların ve daha fazla hizmetin Çerkeş’te gerçekleşebilmesi için vatandaşlara çağrıda bulundu.

Nüfusun artması; Sağlıktan, eğitime, İş sahasından, yeni yatırımlara bir çok alanda yeni imkanların ve daha fazla hizmetlerin önünü açacaktır.

Vatandaşların bir çok yeni alanlarda daha fazla hizmet alabilmeleri için birinci ikametgahlarını Çerkeş’e aldırması gerekmektedir. İlçedeki hizmetler, nüfus sayısına göre Belediye ve Özel idarelere ayrılan ödenekler sayesinde gerçekleşiyor. Nüfusun artmasıyla beraber Çerkeş’e ayrılacak ödenek miktarı da doğru orantıda artacak ve bu ödenekler Çerkeş’e yeni proje ve yatırımları beraberinde getirecektir.

Çerkeş Belediyesinden yapılan açıklamada, “Büyük ve güçlü bir ilçe olabilmek için başlattığımız. Çerkeş'in geleceği için ikametgâhın Çerkeş olsun kampanyamıza destek olmanızı bekliyoruz.

Zaman Çerkeş’e, memleketimize omuz verme zamanı. İkametgâhı ilçe merkezinde olmayan tüm hemşirelerimizi, BİRİNCİ Adreslerini ilçe merkezine aldırmaya davet ediyoruz.” denildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Ajans Çerkeş İmtiyaz Sahibi Yasin Ustacı, “Çerkeş Belediyesinin başlatmış olduğu kampanyaya Ajans Çerkeş olarak bizde destek veriyoruz. Yılın belli bir kısmını memleketi Çerkeş’te yaşayan ve diğer kısmını gurbette yaşayan vatandaşlarımızın birinci ikametgahlarını Çerkeş’e aldırmalarını ve Çerkeş’te yaşayan her bir insanın Çerkeş’e sağladığı katkıyı sizlerden de bekliyoruz. Gelin ikametgahınızı Çerkeş’e aldırın yeni hizmetlere sizde katkı sağlayın. İlçemizde sağlıktan eğitime birçok alanda yeni gelişimlerin oluşmasına destek verin. Şimdiden memleketimize sağlayacağınız katkıdan dolayı tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz ” dedi

#çerkeş #için #ikametgahınız #çerkeş #olsun