AJANS ÇERKEŞ

Çerkeş'te Sopacı'ya Yeşil Işık

Çerkeş'te Sopacı'ya Yeşil Işık

01 Nisan 2019 14:34

ÇERKEŞ’TE SOPACI DÖNEMİ DEVAM EDİYOR

Çankırı ve ilçelerinde sekiz AK Parti’li Belediye, dört MHP’li Belediye olmak üzere tüm sandık sonuçları belli oldu.  Resmi olmayan bilgilere göre Çerkeş’te %60.44 Oy Oranı ile Hasan Sopacı toplam da 3 bin 129 oy aldı. En yakın Rakibine bin 500 oy farkı atan Sopacı Çerkeş’te tekrardan Belediye Başkanlığı görevine devam edecek.

Çankırı Şampiyonu’nun Çerkeş olduğunu bildiren Sopacı Ajans Çerkeş’e özel yaptığı açıklamada: “Güzel bir sonuç aldık. Çerkeş halkı emek vereni, alın teri döken Belediye Başkanını ödüllendiriyor. Bütün Hemşerilerimi teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra beş yıl yol planı çizip hizmete devam edeceğiz. Karabük’te yaşayan, İstanbul, Ankara, Çankırı ve Türkiye’nin her yerinde yaşayan Tüm Çerkeşlilerin Belediye Başkanı olacağız.

 ‘BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR’

Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Kimseyi uzaklaştırmayacağız. Tüm halkımızı kucaklayarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Çünkü birlikten kuvvet doğar. Biz hep birlikte olduğumuzda o zaman Çerkeş güçleniyor, Çerkeş büyüyor. Herkese Teşekkür ederim.” Dedi.

 

#çerkeş #te #sopacı #ya #yeşil #işık