AJANS ÇERKEŞ

Kaldırım Çalışmaları Yarım Kaldı!

Kaldırım Çalışmaları Yarım Kaldı!

12 Aralık 2019 15:56

Kaldırım Çalışmaları Yarım Kaldı

Alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklar da asfalt çalışmalarını sürdüren Çerkeş Belediyesi Ekipleri, unutulan ve yıllardır hizmet girmeyen Ulusu Mahallesini hatırlayarak Bozoğlu Sokakta asfalt çalışması yaptı.

Asfalt çalışmalarının ardından kaldırım çalışmaları için kolları sıvayan Ekipler, Ulusu Mahallesi Bozoğlu Sokaktaki çalışmaları yine unuttu. Yaklaşık 11 gün önce başlatılan kaldırım çalışmaları halen ilk gün çekilen fotoğraflar da olduğu gibi duruyor.

 

‘ÇALIŞMALARINIZ ARLIKSIZ MI DEVAM EDİYOR?’

Çerkeş Belediyesinin Başkanı yaptığı açıklamada, “Ulusu Mahallesi Bozoğlu Sokakta sıcak asfalt çalışmalarının tamamlanmasıyla kaldırım çalışmalarına başladık. Halkımıza hizmet noktasında daha kaliteli yaşam standartları oluşturabilmek için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.” dedi. Fakat ilk gün çekilen boy boy fotoğrafların ardından Ulusu Mahallesinde yaprak kımıldamadı.

Yaklaşık 11 gündür de çalışmalar yarım kaldı.

‘ÇİVİ ÇAKILMADI!’

02 Ekim Pazartesi günü Ulusu Mahallesinde kaldırım çalışmalarına başlayan Çerkeş Belediyesi Ekipleri o günden bu yana kaldırımlara bir çivi dahi çakmadı. Yaklaşık 10 gündür bir çalışma yapılmaması mahalle sakinlerini huzursuz etti.

Asfaltlanan yolları için Belediyenin Başkanına teşekkür eden mahalle sakinleri kar yağmadan bir an önce kaldırımlarına kavuşmak istiyor.

 

#kaldırım #çalışmaları #yarım #kaldı