AJANS ÇERKEŞ

Köy ve Mahalle Muhtarlarıyla İstişare Toplantısı Yapıldı

Köy ve Mahalle Muhtarlarıyla İstişare Toplantısı Yapıldı

24 Eylül 2019 17:55

Köy ve Mahalle Muhtarlarıyla İstişare Toplantısı Yapıldı

Eylül Ayı Muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Her ay bir ilçede yapılan muhtarlar toplantısında muhtarların talepleri dinlendi.

Çerkeş Belediyesi Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Çerkeş Kaymakamı Zikri ŞAHİN, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan SOPACI, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, ilgili daire amirleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, ilçeye bağlı köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, toplantıya katılanlara Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın selamını ileterek, “Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Sayın Valimiz bu gün Çerkeş ilçemize bağlı Örenköy’de incelemelerde bulunarak, köy halkıyla bir araya geldi. Muhtarlar toplantısına Ankara’daki bir programı nedeniyle katılamadı. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Toplantımızda Muhtarlarımıza ve tüm katılımcılara söz vereceğiz. Talebi, problemi ve önerisi olan muhtarlarımıza ilgili daire amirlerimiz cevap verecekler” dedi.

Muhtarlar toplantısı, muhtarların talep ve önerilerinin alınması ve istişarelerin ardından sona erdi.

 

 

#köy #mahalle #muhtarlarıyla #istişare #toplantısı #yapıldı