AJANS ÇERKEŞ

Proje Gaziosmanpaşa İlköğretim Okuluna Kitap ve Kırtasiye Malzemeleriyle Devam Ediyor - ÖZEL HABER

Proje Gaziosmanpaşa İlköğretim Okuluna Kitap ve Kırtasiye Malzemeleriyle Devam Ediyor - ÖZEL HABER

23 Ekim 2019 14:14

‘Kütüphanesiz Okul, Kitapsız Öğrenci Kalmasın’ Projesine Destek Büyüyor

Ajans Çerkeş tarafından Çerkeş’te sosyal sorumluluk projesi olarak başlatılan ‘Kütüphanesiz Okul, Kitapsız Öğrenci Kalmasın’ kampanyasına destek giderek artıyor. İlk olarak 50 adet okuma kitabının Namık Kemal İlköğretim Okuluna bağışlanmasının ardından Ankara da ikamet eden Çerkeşli İş Adamı Osman Yarkaya’dan da projeye destek geldi.

İş Adamı Yarkaya, öğrencilere katkı sağlamak ve ufuklarının gelişmesi için İlköğretim öğrencilerine uygun 75 adet Dünya Klasikleri okuma kitabı, 20 adet boyama kitabı, 12 adet abaküs, 25 adet Kurşun Kalem, 25 adet Kırmızı Kalem, 20 adet Silgi, 10 adet Pastel Boya, 10 adet Sulu Boya, 10 adet Boya Kalemi bağışında bulundu.

Çerkeş Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulunda devam eden sosyal sorumluluk projesi, İş adamı Osman Yarkaya’nın öğrencilere bağışladığı kitapları İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem Çiltaş, Okul Müdürü Ali Bayram ve Ajans Çerkeş İmtiyaz Sahibi Yasin Ustacı dağıttı.

Projenin ilgi odağı olduğunu söyleyen Ustacı, “Çerkeş’te başlatmış olduğumuz projeyi vatandaşlar benimsedi. Projeye her yerden destek geldiği gibi imkanı olan herkesin de bu sorumluluğu üstlenmesi gerekiyor. Çünkü bu proje tüm Çerkeş’i ilgilendiriyor. Gazi Osmanpaşa İlköğretim okuluna kitap ve kırtasiye malzemelerini teslim ettik. İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve Okul Müdürümüze eşlik ettiği ve projeye destek verdiği için teşekkür ediyoruz. Bir daha ki projelerde Çerkeş Kaymakamımız Zikri Şahin’in öncülüğünde yapmak isteriz. Bu vesileyle de Osman Yarkaya ve Ailesine katkılarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi

#proje #gaziosmanpaşa #lköğretim #okuluna #kitap #kırtasiye #malzemeleriyle #devam #ediyor