AJANS ÇERKEŞ

Vekil Çivitcioğlu "Çerkeş MYO Seneye Açılacak"

Vekil Çivitcioğlu "Çerkeş MYO Seneye Açılacak"

26 Eylül 2019 01:23

Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi Toplu Açılış Töreninde konuşan AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’nun gündeminde Çerkeş’e yapılacak olan Meslek Yüksek Okulu ve Kızılcahamam-Çerkeş Karayolu arasında yapımı yarım kalan tünel vardı.

Vekil Çivitcioğlu, “Organize Sanayi Bölgesinde gerçekten çok büyük işlere imza atıldı. Organize Sanayimiz 1980’li tarihlerde çalışılmaya başlandı ve bugüne kadar da uğraşıldı. Neticede de bugün açılışını yapacağımız fabrikalarımız var. Organize Sanayimizin temelinin atıldığı günden bugüne kadar emeği geçen Şükrü Tarhan, Mehmet Kiraz ve Hasan Sopacı Başkanlarımıza teşekkür ediyorum.”

‘MESLEK YÜKSEKOKULU’NU SENEYE AÇACAĞIZ’

Seçim zamanında söz verdiğimiz Çerkeş Meslek Yüksekokulu sayın rektörümüz pazartesi günü buraya geldi. Kendisiyle beraber Meslek Yüksekokulu olabilecek yerleri gezdik. İnşallah seneye Meslek Yüksek Okulumuzu Çerkeş’te açacağız.  

‘KIZILCAHAMAM-ÇERKEŞ TÜNELİ KASIMDA HİZMETE GÜRECEK’

Yine bir sözümüz vardı. Kızılcahamam-Çerkeş arasındaki tünelimiz. Orayla ilgili 7. Ayla diye bir sözümüz vardı. Ama imkanlar el vermedi. İnşallah kış sezonu başlamadan Kızılcahamam-Çerkeş arasındaki tünelimiz Kasım Ayı itibariyle siz değerli ilçe halkının hizmetine girecektir.

‘DÜNYA BEŞTEN BÜYÜKTÜR’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Birleşmiş Milletlerdeki konuşmasına değinen Vekil Çivitcioğlu, “Cumhurbaşkanımız Dünya beşten büyüktür diye dün yine o meydandan bağırdı. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Biz size hizmet verebiliyorsak onun sayesinde” dedi

 

#vekil #çivitcioğlu #çerkeş #myo #seneye #açılacak