AJANS ÇERKEŞ

Başkan Altuntaş, AK Parti İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Etti

Başkan Altuntaş, AK Parti İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Etti

11 Temmuz 2019 16:08

AK Parti Çankırı Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş dur durak bilmiyor.

Başkan Altuntaş aynı gün içerisinde 7 ilçeyi ziyaret ederek AK Parti Teşkilatlarından çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Göreve geldiği günden bugüne Partisi için durmadan çalışmalarına devam eden AK Parti Çankırı Gençlik Kolları İl Başkanı M. Furkan Altuntaş İlçe Belediye Başkanlarını, İlçe Başkanlarını ve İlçe Gençlik Kolları Başkanlarını ziyaret ederek istişare toplantısı yaptı. Başkan Altuntaş sırasıyla Ilgaz, Kurşunlu, Atkaracalar, Çerkeş, Orta, Şabanözü ve Eldivan ilçelerini ziyaret etti. Altuntaş ziyaretlerine Ilgaz’dan start verdi. Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, İlçe Başkanı İsmail Akbak, 4. Dönem Gençlik Kolları Başkanı Fatih Gölbaşı’nı ziyaret etti.

Başkan Altuntaş’ın ikinci durağı ise Kurşunlu ilçesi oldu. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Aygen, Önceki Dönem İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker ve İl Genel Meclis Üyesi Erol Demiröz’ü ziyaret etti.

Gençlik Kolları İl Başkanı Altuntaş’ın İlçe ziyaretlerinin üçüncü durağı ise Atkaracalar oldu. Atkaracalar İlçe Başkanı Ali Gedik ve İlçe Gençlik Kolları başkanı Murat Karatop’u ziyaret etti.

Atkaracalar ziyaretleri sonrası Çerkeş’e giden başarılı genç siyasetçi Altuntaş, İlçe Başkanı Ersan Eren ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Olcay Uyanık’ı ziyaret etti.

Başkan Altuntaş’ın sonraki durağı ise Orta oldu. Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay, İlçe Başkanı Halil Akpunar ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bekir Akpunar’ı ziyaret etti.

Altuntaş’ın ziyaretlerin kapsamında altıncı durağı Şabanözü ilçesi oldu. Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan, İlçe Başkanı Uğur Soydaş ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alper Karayel’i ziyaret etti.

Başarılı siyasetçi Altuntaş’ın son durağı ise Eldivan İlçesi oldu. Eldivan İlçe Başkanı Mehmet Arı ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Berat Yaylacı’yla istişarelerde bulundu.

Çankırı Gençlik Kolları İl Başkanı M. Furkan Altuntaş Ajans Çerkeş’e yaptığı açıklamada: “İlçe Teşkilatlarımızı ziyaret ederek gündeme dair istişarelerde bulunduk. Göreve geldiğimizde durmadan çalışacağımıza söz vermiştik. İlk günkü aşkla çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçelerimizin dertlerine çözüm arıyoruz. Onların dertleriyle dertleniyoruz. Milletvekillerimizle, İl Teşkilatımızla daha verimli çalışarak Çankırı'mıza daha iyi hizmetler için durmadan yola devam edeceğiz. Tüm İlçe teşkilatlarımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

#başkan #altuntaş #ak #parti #ilçe #teşkilatlarını #ziyaret #etti