AJANS ÇERKEŞ

Başkan Çavdar Güven Tazeledi

Başkan Çavdar Güven Tazeledi

27 Şubat 2019 07:35

Başkan Çavdar Güven Tazeledi

Akhasan Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Güzelleştirme Derneği 11. Genel Kurulu Çankırı Dernekler Federasyonunda gerçekleştirildi. Toplantıda dernek üyeleri tekrardan Bayram Çavdar'a yetki verdi. Çavdar, Akhasan Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Güzelleştirme Derneği'ne oy birliği ile Başkan seçildi.

Başkan Çavdar sosyal medyada yaptığı açıklamada: "Toplantımıza katılan tüm üyelerimiz oybirliğiyle, Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanlığı görevime devam etmem konusunda destek vermişlerdir. Bu vesileyle toplantımıza iştirak eden ve şahsımın tekrar Dernek Başkanı olarak devam etmesi konusunda destek veren tüm üyelerime, köylülerime şahsım ve Yönetim Kurulu Üyelerim adına ayrı ayrı teşekkür eder, en derin saygılarımı sunarım." dedi. 

Akhasan Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Güzelleştirme Derneği Yönetim Kurulu'nun yaptığı açıklamada:

 DERNEĞİMİZİN 2009 YILINDAN BU GÜNE KADAR GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLDUĞU FAALİYETLER

Değerli üyeler çok kıymetli köylülerimiz, sizlerin de bildiği gibi Köyümüzün eksikliklerini ihtiyaç sırasına göre siz değerli üyelerimizin katkılarıyla Derneğimizin kuruluş tarihi olan 2001 yılından bu güne kadar dernek yönetiminde görev alan tüm yönetim kurulu başkan ve üyeleri, Köyümüz Muhtarlarıyla beraber imkanlar ölçüsünde eksiklikleri tamamlamaya gayret göstermişlerdir. 2009 yılında bizlere vermiş olduğunuz hizmet yolundaki bayrağı, sizlerin destekleriyle daha da ileriye taşımak, köyümüz için yararlı faaliyetler yapmak için elimizden gelen gayretleri sarf etmekteyiz. Kıymetli üyeler, göreve geldiğimizde ilk olarak konağımızın eksikliklerini tamamladık, akabinde Cami Önünün duvarının örülmesi, tel ile çevrilmesi ve beton atılıp kumlama çalışmalarının yapılması, devletimizin katkılarıyla, Camimiz çatısının yapımı, ayakkabılığın yapılması, Köyümüzdeki hayırsever kardeşlerimizin, büyüklerimizin katkılarıyla yönetimimizin öncülüğünde, köy çeşmelerimizin yapım ve onarımlarının yapılması, abdesthanemizin hizmete açılması, mezarlıklarımızın düzenlenmesi ve ağaçlandırma çalışmalarının yapılması gibi daha bir çok faaliyetleri Değerli Muhtarımız Ayhan Çavdar abimizle beraber yerine getirmiş bulunmaktayız. Bu vesileyle her konuda bizlerin yanında olup, desteklerinizi esirgemediğiniz için siz değerli üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz." denildi.