AJANS ÇERKEŞ

Çalcıören Köyü Birlik Beraberlik ve Tanışma Toplantısı Düzenledi

Çalcıören Köyü Birlik Beraberlik ve Tanışma Toplantısı Düzenledi

02 Mart 2019 14:36

Çalcıören Köyü Birlik Beraberlik ve Tanışma Toplantısı Düzenledi

Toplantıya Milliyetçi Hareket Partisi Çerkeş Belediye Başkan Adayı Hüseyin Erdoğan, Belediye Meclis Üyesi Adayları, MHP İlçe Teşkilatı, Çalcıören Köyü ve Kabak Köyü halkı katıldı.

“Toplantımızın amacı birlik beraberlik ve bir araya gelip tanışmak. Çalcıören Köyü olarak Milliyetçi Hareket Partisi Çerkeş Belediye Başkanı Hüseyin Erdoğan’ı 31 Mart Yerel seçimlerinde destekleyeceğiz.”

Toplantıya katılamayan Dernek Başkanı Aydın Zurnacı yazılı metin gönderdi.

Başkanı Zurnacı: “İşlerimin yoğun olması sebebiyle toplantınıza katılamadım. Seçimlerinizde başarılar dilerim.” Dedi.

Toplantıda birlik ve beraberliğe vurgu yapan Recep Güney: “ Belediye Başkan Adayımıza ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımıza çıktıkları bu yolda başarılar dilerim. Sizleri de böyle bir toplantı düzenlediğiniz için tebrik ediyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin. Şuan burada Çalcıören ve Kabak Köyü halkımız var. Buradakiler sırt bölgesindeki diğer köylüleri de temsil ediyor. Marifet kişide değildir. Marifet millettedir.  Bu yolda beraberlik içinde olduğunuz için nankör hainler ya da zillet ittifakı gibi söylemlerde bulunan insanlar var. Bunun mücadelesini biz veriyoruz fakat bu memlekette yaşayan hiç kimse hain değildir. Çerkeş halkının ne vatan sevgisine ne de insan sevgisine kimsenin dil uzatmaya hakkı yoktur.” Dedi.

Toplantıda söz hakkı alan Hüseyin Erdoğan: “Sevgili arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz. Bizim gözümüzde bütün köylülerimiz eşit hepsi de arkadaşımız kardeşimizdir. Biz bu adaylık sürecinde hiçbir yere başvurmadık. Parti Başkanlarımız kamuoyunu yoklamasından sonra bize bu görevi uygun gördüler. Bizim arkamızda sadece millet var. Bize şuanda parayı ondan bundan aldırlar diye çamur atıyorlar. Biz sadece kendi imkanlarımızla ve sizin sevginizle bu süreci yürütüyoruz. Halkımızın bütün dertlerine çözüm üreteceğiz elimizden geleni yapacağız. Herkesi kendi kardeşim gibi görüyorum kimseye ayrımcılık yapmıyoruz yapmayacağız. Gençlerimiz için işsizlik sorunlarını çözeceğiz. Dün organize sanayi bölgesinde temaslarda bulunduk. Gençlerimizi iş sahibi yapmak bizim boynumuzun borcudur. Bu toplantıya katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Belediye Meclis Üyesi Adayı Muharrem Alyat yaptığı açıklamada: “Bizleri burada yalnız bırakmadığınız için ve siz değerli köylülerimiz bize destek verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart akşamı Hüseyin Erdoğan Başkanımızı sizlerin de destekleriyle Belediye Başkanı olarak göreceğiz.” Dedi.

 

 

#beraberlik #düzenledi #beraberlik #tanışma #düzenledi #köyü #birlik #toplantısı #çalcıören #çerkeş